CIB GrandCh. Ch. Issy Sharislandsnar.: 15.11.2012
O: Emerson Manu Sharislands
M: JCh. Chagy Betty Sharislands
DKK 2/2,
chovná

Tituly: Inter Champion, Champion CZ, Champion ČMKU, Grand Champion CZ, 4x BOB, 1x BOS, 5x CACIB, 1x r. CACIB, 8x CAC, 1x CWC, 5x CAC ČMKU, 2x r.CAC, Národní vítěz Brno, Národní vítěz Mladá Boleslav, 2x VÍTĚZ INTERDOG (CACIB) MLADÁ BOLESLAV, Vítěz INTERNATIONAL DOG SHOW (CACIB) WROCLAW, Vítěz Prague Expo Dog (Double CACIB), Vítěz NITRA DOG (Duo CACIB) Nitra (SK), Nejúspěšnější výstavní fena sarplaninac klubu 2015.

Naše Issinka pochází z chovatelské stanice Sharislands. Její otec Emerson Manu Sharislands (DKK 0/0) je statný pes s perfektní povahou. Je otcem světové vítězky. Emerson je hlavně rodinný miláček a společník. Po něm Issy zdědila sebevědomou povahu, pravda, místy i tvrdohlavou :) Issynky matka JCh. Chagy Betty Sharislands (DKK 0/1) je velmi pěkná, tmavě vlkošedá fenka, která nese kvality po své matce Grand.Ch Murce. Je držitelkou mnoha výstavních titulů. A to se podepsalo i na Issynce. Issynka je již také držitelkou některých výstavních titulů. 
Issy pochází z 8 štěňat s některými se do dneška vídáme na výstavách. Ty hned Issy bezpečně pozná a je to vždy velká radost. Její bráškové i sestřičky na výstavách potvrzují kvality vrhu "I" ze kterého je naše Issy. Například její sestra Indiana je již Junior Šampion a její bratr Ištar je již Český šampion. Tak se budeme snažit, abychom vrhu "I" nedělali ostudu :)


A neudělali... Dne 29.11.2015 Issy Sharislands splnila podmínky pro udělení titulu InterChampion. Takže bude 8. mezinárodním šampionem krásy v Česku od začátku chovu šarplaninců.
Na Duo CACIB Nitra Dog si vyběhala ocenění CAC, CACIB, BOB. (Získala 4x CACIB v rozmezí více než jednoho roku ze tří zemí).
A dne 10.1.2015 jsme splnili podmínky pro udělení titulu Český Šampion.


A 4.10.2014 byla Issynka uznána chovnou. 

Dne 14.8.2016 - ChS ACHAZI SHAR VALLEY - Issy Sharislands - Inter Champion, Grand Champion CZ, Champion CZ, Champion ČMKU - ukončila svou výstavní kariéru. Pokračovat bude její dcera AIRIS ACHAZI SHAR VALLEY - Junior Champion CZ!

            

Fotogalerie: Issy Sharislands